Le Tour de France 2014 PS4

Tento produkt naleznete v kategoriích

PS4 » PS4 hry
PS4 » PS4 hry » sportovní PS4 hry


Le Tour de France 2014 PS4

Le Tour de France 2014 PS4 hra

Naše cena: 490,00 Kč

Běžná cena: 890,00 Kč

Ušetříte: 400,00 Kč

Uvedená cena s DPH

ks

Celková cena: 490,00 Kč


Nákupní rádce - jaké příslušenství koupit k Playstation 4 konzoli.

 

Výrobce: Focus 

Le Tour de France 2014 PS4

Veďte své závodníky akcí nabitou cyklistickou sezónou 2014 ve hře Le Tour de France 2014 na Playstation 4 konzolích. Budete zodpovědní za efektivní správu týmu, nábor, smlouvy závodníků, vyjednávání, smlouvy se sponzory, trénink i kalendář týmů! Zúčastněte se více než 70 závodů (včetně prestižní Tour de France a Vuelta) a 130 klasik ve více než 550 etapách, které slibují prohloubený realismus a vyžadují naprosté nasazení!

Pokud chcete dosáhnout vítězství, musíte pro závod zvolit tu nejlepší strategii. Vydávejte příkazy svým závodníkům, vytvářejte pro svého vedoucího ty nejlepší podmínky a zajistěte, aby jeho tým aplikoval vaši taktiku, díky které získá dokonalou výhodu!

Pro Cycling Manager je letos plný nových funkcí a představuje realističtější a rozmanitější zasazení, ve kterém můžete během anglické sekce Tour de France 2014 závodit i v „GMT“! Nové animace závodníků, nový a intuitivní design rozhraní, bohaté možnosti přestupů, nová správa smluv a financí, větší zapojení sponzorů, kteří vám nabídnou prototypy z oddělení R&D, čerstvé strategické možnosti během závodu... tato verze Pro Cycling Manager je bohatší a rozmanitější než kdy dřív!

Tato hra nabízí strhující sólový režim, ovšem své schopnosti můžete poměřit proti soupeřům v režimu Armada pro více hráčů, který představuje neutuchající herní svět s kalendářem závodů. Případně si můžete vytvářet vlastní soutěže a hrát s přáteli!

  • Spravujte svůj tým profesionálních závodníků během výjimečné sezóny
  • Více než 200 soutěží včetně slavných Tour de France a Vuelta!
  • Spousta novinek pro hlubší hratelnost
  • Ultrarealistická grafika, díky které se v závodní vřavě do hry naprosto ponoříte
  • Režim pro více hráčů, ve kterém můžete pokořit hráče z celého světa

Pro hraní PS4 her v online multiplayeru je třeba mít předplacen přístup ke službě Playstation Plus. Předplatné PS Plus můžete na Prodejher.cz pořídit za cca 100 Kč měsíčně a kromě PS4 online multiplayeru získáte jako předplatitelé každý měsíc novou plnou hru na Playstation 4 zdarma a to je nabídka, která se neodmítá.
« Zpět

 

Hry