Firewall Zero Hour VR PS4 hra + Aim Controller Bundle

Tento produkt naleznete v kategoriích

PS4 » PS4 hry
PS4 » PS4 hry » Playstation VR hry


Firewall Zero Hour VR PS4 hra + Aim Controller Bundle

Firewall Zero Hour VR PS4 hra + pohybový ovladač Aim Controller ve tvaru zbraně - vyžaduje Playstation VR helmu

Naše cena: 3 290,00 Kč

Běžná cena: 3 290,00 Kč

Ušetříte: 0,00 Kč

Uvedená cena s DPH

ks

 - Stránka se otevře v novém okněCelková cena: 3 290,00 Kč


Nákupní rádce - jaké příslušenství koupit k Playstation 4 konzoli.

 

Výrobce: Sony 

Firewall Zero Hour VR PS4 hra + Aim Controller Bundle

Super výhodný bundle dosud asi nejlepší online střílečky pro virtuální realitu Playstation VR - Firewall Zero Hour a "pušky" Aim Controller obsahující integrovaný PSVR ovladač pro bezdrátové ovládání hry pohybem.

pohybový ovladač pro virtuální realitu PSVR a hra Firewall Zero Hour

Firewall Zero Hour je týmová online střílečka stvořená jen a pouze pro Playstation 4 konzole a virtuální realitu PlaystationVR. S pohybovým ovladačem ve tvaru futuristické zbraně se hra ovládá naprosto fantasticky a zážitek z hraní ve virtuální realitě je mnohem intenzivnější než při ovládání běžným Dualshock 4 ovladačem.

Upozornění: Obrázek výše je pouze ilustrativní, krabice s ovladačem je bez potisku s motivem hry!

Ovladač PSVR Aim Controller obsahuje vestavěné pohybové snímače a světelnou kouli, která spolupracuje s kamerou pro Playstation 4 (není součástí balení). Na ovladači jsou také dvě analogové ovládací páčky a samozřejmě disponuje i vibrační funkcí, takže můžete počítat se zajímavými efekty při střelbě z výkonných zbraní.

Pro hraní je kromě Sony Playstation 4 konzole a Dualshock 4 ovladače potřeba také zmiňovaný Playstation VR headset a Playstation 4 kamera.

Firewall Zero Hour VR střílečka na Playstation 4

Alfou i omegou strhující týmové střílečky Firewall je spolupráce. Nasaďte si helmu PlayStation VR a připravte se na nelítostný boj.

  • Vyberte si z 12 zkušených žoldáků a seznamte se s výběrem vylepšitelných zbraní a pusťte se do boje na straně útočícího oddílu, jehož úkolem je získat cenná data v nepřátelském prostředí? Nebo se postavíte na stranuobránců a všemi prostředky zajistíte, že se data nedostanou do nepřátelských rukou?


Firewall: Zero Hour plně využívá možností PS VR a nabídne vám kompletní 360stupňový pohled na bojovou zónu. Díky 3D zvuku uslyšíte každý pohyb nepřítele a zcela volný pohyb vám umožní provádět rychlá taktická rozhodnutí.

  • Chcete mít na bojišti ještě přesnější mušku? Využijte precizní sledovací systém zaměřovacího ovladače PlayStation VR, s nímž mistrovsky ovládnete střelbu.
  • Až osm hráčů se může střetnout v bitvě dvou čtyřčlenných týmů na řadě exotických a nebezpečných míst celého světa. Rozkazy a zásadní informace budete dostávat během postupu – nikdy však nezapomeňte jednat jako tým.


ÚTOK:
Vaším úkolem je obejít přístupové body firewallu, najít laptop, zahájit nabourání a získat data. Obezřetně naplánujte postup a eliminujte všechny nepřátele, kteřívám budou stát v cestě.
 
OBRANA:
Za jakoukoli cenu ochraňte data v laptopu. Opevni pozice, zabezpečte přístupové body firewallu a donuť protivníka projít místy, která mu zabrání v nabourání počítače, a zajistěte tak ochranu dat.

Pusťte se do jednoho z devíti scénářů, zdokonal své dovednosti a získejte body zkušenosti, které vám pomohou urychlit váš postup ve hře pro více hráčů.

 
Lidé, kteří tento produkt zakoupili také zakoupili

Resident Evil 7 Biohazard PS4
Resident Evil 7 Biohazard PS4
Naše cena: 590,00 Kč
Běžná cena: 890,00 Kč
Ušetříte: 300,00 Kč
Uvedená cena s DPH
 
« Zpět

 

Hry