Red Dead Redemption 2 PS4

Tento produkt naleznete v kategoriích

PS4 » PS4 hry
PS4 » PS4 hry » akční PS4 hry


Red Dead Redemption 2 PS4

Red Dead Redemption 2 PS4 hra

Naše cena: 1 175,00 Kč

Běžná cena: 1 890,00 Kč

Ušetříte: 715,00 Kč

Uvedená cena s DPH

ks

Celková cena: 1 175,00 Kč


Nákupní rádce - jaké příslušenství koupit k Playstation 4 konzoli.

 

Výrobce: Rockstar 

Red Dead Redemption 2 PS4

Hra Red Dead Redemption 2 pro Playstation 4 herní konzole je nejočekávanější hra roku 2018. Jde o westernovou akci s RPG prvky v obrovském herním světě Ameriky sklonku 19. století.

Na hře pracovali vývojáři slavného Rockstaru, kteří mají na kontě nejprodávanější hru všech dob - GTA 5 a podle nadšených recenzí se dá očekávat, že Red Dead Redemption 2 na PS4 má velké ambice zmíněného krále sesadit z trůnu. Kromě fantastické grafiky, která doluje z výkonných PS4 konzolí maximum možného, hra obsahuje tolik inovativních herních prvků, že jde bez nadsázky o revoluci ve svém žánru a maximum toho co od současných nejvýkonnějších herních konzolí Sony Playstation 4 můžeme chtít.

Majitelé prémiové verze Playstation 4 PRO si samozřejmě užijí hru ve 4K rozlišení s dalšími grafickými vylepšeními. Nicméně i na základní verzi Playstation 4 jde ve full-hd rozlišení o jednu z několika graficky nejdokonalejších her této generace.

Doporučujeme každému kdo má rád akční dobrodružné rozsáhlé hry!

Red Dead Redemption PS4 hra roku 2018

Amerika, rok 1899 - konec éry divokého západu začal a muži zákona loví poslední zbývající psanecké gangy. Ti, kteří se nevzdají nebo nepodlehnou, jsou zabiti. Poté, co se ve městě Blackwater ošklivě zvrtne jedna vloupačka, Arthur Morgan a gang Van der Linde jsou nuceni prchnout. S hromadou federálních agentů a těch nejlepších lovců odměn ve státě v patách musí gang loupit, krást a probojovat se drsným americkým vnitrozemím, aby vůbec přežil. V patách jim však jsou federální agenti a ti nejlepší lovci odměn v celé Severní Americe.Muži zákona doslova loví zbytky psaneckých gangů. Ti, kteří se nevzdají, pocítí pach nelítostné smrti.

Red Dead Redemption hra na Playstation 4

Gang musí krást a bojovat vstříc peripetiím, jež je čekají na cestě po srdci Ameriky. Kvůli rozbrojům a neshodám v samotném gangu, si Arthur musí vybrat mezi svými vlastními ideály a loajalitou vůči parťákům v boji, kteří mu pomohli vzchopit se. Všichni mají ovšem stejný cíl, přežít.
Lidé, kteří tento produkt zakoupili také zakoupili

Playstation 4 Slim 1TB + Gran Turismo Sport
Playstation 4 Slim 1TB + Gran Turismo Sport
Naše cena: 8 390,00 Kč
Běžná cena: 8 990,00 Kč
Ušetříte: 600,00 Kč
Uvedená cena s DPH
 
« Zpět

 

Hry