The Crew 2 PS4

Tento produkt naleznete v kategoriích

PS4
PS4 » PS4 hry » závodní PS4 hry a simulátory


The Crew 2 PS4

The Crew 2 PS4 hra

Naše cena: 666,00 Kč

Běžná cena: 890,00 Kč

Ušetříte: 224,00 Kč

Uvedená cena s DPH

ks

Celková cena: 666,00 Kč


Nákupní rádce - jaké příslušenství koupit k Playstation 4 konzoli.

 

Výrobce: Ubisoft 

The Crew 2 PS4

Pokračování veleúspěšné online závodní hry přichází konečně na Playstation 4 konzole pod názvem The Crew 2. Tak jako u prvního dílu i nyní hra vyžaduje stálé internetové připojení.

Nově má The Crew 2 na PS4 již v základu podporu grafických vylepšení a 4K grafiky pro hráče s nejnabušenější PS4 konzolí - modelem Playstation 4 PRO.

Závodní hra The Crew 2 je zasazena do obrovského, pestrého a akčního světa, jenž se jmenuje Motornation. Zahrnuje americká města a památky a vychutnáte si v něm závodění na zemi, na moři a ve vzduchu. Závodit opět budete od pobřeží k pobřeží, ale také v pouličních závodech, v terénu, freestylers a dalších různých druzích disciplín. Druhé The Crew je prostě a jednoduše ve všem větší než první (už tak velmi úspěšný) díl.

The Crew 2 parádní závodní hra na Playstation 4

Neomezené možnosti

  • Posuňte hranice závodění a rozjeďte se rozlehlým světem divoké Ameriky. Nasedněte do letadla a vydejte se skrz mlhu a mraky nad vrcholky hor, palte gumu v uličkách New Yorku, rozrážejte vlnky na líných meandrech řeky Mississipi a sjeďte písčité pláně Grand Canyonu. Možnosti jsou v The Crew 2 neomezené.


Široký výběr

  • Na výběr máte mnoho typů aut, motorek, člunů a dokonce letadel. Parádní auta mohou zazářit ve světle neonů v ulicích New Yorku a z letadla se pokocháte nádherně vymodelovanou Americkou krajinou pěkně z ptačí perspektivy.


Váš odkaz

  • Přidejte se k některé z rodin motorsportu po celé Americe - k pouličním závodníkům, expertům na off-road a borce, soutěžící ve volném stylu. Od nich získáte nová vozidla a představí vás unikátní kultuře a dovedou vás k dalším disciplínám. Skrz výzvy si posléze vytvoříte vlastní styl, vylepšíte auta a zanecháte odkaz na závodní scéně USA.


Propojený svět

  • The Crew 2 samozřejmě zůstává propojeným světem, v němž půjde o neustálé vylepšování rekordů mezi přáteli i neznámými jezdci, potulujícími se krajinou a plnícími podobné úkoly, kterých se zhostíte i vy. Pokuste se být nepřekonatelný jezdec a dominujte tabulky na dlouhou dobu.

 
Lidé, kteří tento produkt zakoupili také zakoupili

Mortal Kombat XL PS4
Mortal Kombat XL PS4
Naše cena: 666,00 Kč
Běžná cena: 990,00 Kč
Ušetříte: 324,00 Kč
Uvedená cena s DPH
 
« Zpět

 

Hry