Forza 5 XBox One

Tento produkt naleznete v kategoriích

XBox One » XBox One hry
XBox One » XBox One hry » závodní XBox One hry


Forza 5 XBox One

Forza Motorsport 5 XBox One hra

Naše cena: 575,00 Kč

Běžná cena: 690,00 Kč

Ušetříte: 115,00 Kč

Uvedená cena s DPH

ks

Celková cena: 575,00 Kč


 

Výrobce: Microsoft 

Forza 5 XBox One

Forza 5 je nejnovější přírustek do rodiny hyper populárních závodních automobilových simulací, poprvé pro XBox One konzole . Poháněná gigantickým výkonem konzole nové generace - XBOX One, Forza Motorsport 5 využívá na maximum grafické možnosti nové konzole a závody si tak poprvé užijete v plynulém full HD rozlišení.

Forza 5 má zcela nový, přepracovaný svět, který nabízí neuvěřitelně realistický zážitek. Nejen, že se cítíte, jako byste seděli ve skutečném autě, ale i svět kolem drží krok s maximální realističností. Dokonalé budovy, stromy, všechny prvky dávají dojem naprosté reality, a dojem umocňuje i jejich "život".

Zapomeňte na statické tratě, kde žije jen auto na asfaltu - ve hře Forza Motorsport 5 na XBox One závodíte v super-realistickém virtuálním světě, plném skutečných okruhů a skutečných aut. S Forza Motorsport 5 nic není jako předtím. Závodní zážitek nové generace je nepopsatelný. Jedna z nejpovedenějších závodních map se nachází v centru Prahy. Stovky světoznámých automobilů a spousta realistických okruhů jsou zde pro vás!
« Zpět

 

Hry