Forza Horizon 4 XBox One

Tento produkt naleznete v kategoriích

XBox One » XBox One hry
XBox One » XBox One hry » závodní XBox One hry


Forza Horizon 4 XBox One

Forza Horizon 4 XBox One hra

Naše cena: 1 490,00 Kč

Běžná cena: 1 690,00 Kč

Ušetříte: 200,00 Kč

Uvedená cena s DPH

ks

Celková cena: 1 490,00 Kč


 

Výrobce: Microsoft 

Forza Horizon 4 XBox One

Forza Horizon 4 je nejlepší závodní hra, kterou jsem kdy hrál - ano, konkurenční Gran Turismo Sport na Playstation 4 se může jíž zahrabat. Hra vychází exkluzivně jen a pouze pro herní konzole Xbox One a rozhodně ji doporučuji každému majitele tohoto herního stroje!

Forza Horizon 4 na XOne navazuje na parádní trojku a tentokrát se podíváme do nádherné Británie, která nabídne rozsáhlé pobřeží, mlžné lesy i překrásné pahorkatiny. To vše v rozlišení až 4K a HDR na prémiovém modelu herní konzole Xbox One X.

  • Usedni za volant jednoho z více jak 450 rozličných strojů a vydej se za svým osudem. Uspořádej ten nejlepší festival Horizon a vychutnej si otevřený svět, v němž vše, co děláš, tebe a tvou hru posouvá dopředu ke konečnému cíli.
  • Hra rovněž představí střídání jednotlivých ročních období a samozřejmě zpět je cyklus dne a noci. K tomu všemu nebudeš na silnicích sám, svět opět zaplní skuteční hráči, s nimiž si budeš kdykoliv moci dát závod, nebo jen tak pokecat a uvolnit se při jízdě úžasnými scenériemi dynamické krajiny.
« Zpět

 

Hry