Dishonored 2 PS4

Tento produkt naleznete v kategoriích

PS4 » PS4 hry
PS4
PS4 » PS4 hry » RPG a fantasy PS4 hry


Dishonored 2 PS4

Dishonored 2 PS4 hra

Naše cena: 490,00 Kč

Běžná cena: 890,00 Kč

Ušetříte: 400,00 Kč

Uvedená cena s DPH

ks

Celková cena: 490,00 Kč


Nákupní rádce - jaké příslušenství koupit k Playstation 4 konzoli.

 

Výrobce: Bethesda 

Dishonored 2 PS4

Staňte se znovu tichým zabijákem s nadpřirozenými schopnostmi v akční RPG hře Dishonored 2 - tentokrát konečně ušité na míru nejvýkonnějším herním konzolím světa Playstation 4 v promakané full HD grafice.
Vkročte do světa, v němž se magie mísí s těžkým průmyslem, a odhalte spiknutí, jež mladičkou císařovnu Emily Kaldwin zbavilo trůnu. Můžete si vybrat – budete hrát za již minule se objevivšího Corva, nebo se tentokrát pokusíte vyřešit problémy v kůži Emily?

Ať už bude vaše volba jakákoliv, vězte, že opět budete moci hru projít jak nikým nepozorováni, tak i využít pokročilého bojového systému se spoustou kouzel a útoků a své nepřátele zlikvidovat pěkně brutálně. Volte ovšem moudře – vaše volby budou mít své následky.

Hra Dishonored 2 na PS4 se odehrává 15 let poté, co jste jako bývalý ochránce císařovny tragicky zesnulé Jessamine svrhli Lorda Regenda a zastavili ochromení města Dunwall nemocí zvanou Krysí mor, na jejíž existenci si nyní již málokdo vzpomene. Váš úkol je jasný – musíte se vypravit do města Karnaca – kdysi pyšné přímořské metropole, na kterém se nachází klíč k opětovnému nastolení pořádku a dosazení Emily zpět na trůn, jenž jí byl intrikami odejmut.
Lidé, kteří tento produkt zakoupili také zakoupili

Assassins Creed Origins PS4 (CZ)
Assassins Creed Origins PS4 (CZ)
Naše cena: 888,00 Kč
Běžná cena: 1 690,00 Kč
Ušetříte: 802,00 Kč
Uvedená cena s DPH
 
« Zpět

 

Hry