Overcooked: Gourmet Edition PS4

Tento produkt naleznete v kategoriích

PS4
PS4 » PS4 hry


Overcooked: Gourmet Edition PS4

Overcooked: Gourmet Edition PS4 hra

Naše cena: 590,00 Kč

Běžná cena: 890,00 Kč

Ušetříte: 300,00 Kč

Uvedená cena s DPH

ks

Celková cena: 590,00 Kč


Nákupní rádce - jaké příslušenství koupit k Playstation 4 konzoli.

 

Výrobce: Team17 

Overcooked: Gourmet Edition PS4

Hra Overcooked: Gourmet Edition na konzole Sony Playstation 4 je chaotická kooperativní hra, kterou můžete hrát o samotě, nebo s přáteli doma na sedačce.

S ostatními šéfkuchaři z Vašeho týmu musíte společně připravit, uvařit a servírovat celou škálu chutných objednávek, před tím než se hluční zákazníci zvednou a odejdou pryč. Naostřete si nože a oprašte Vaše šéfkuchařský rondony, v této bláznivé kuchyni není místo na chyby a sázky jsou příliš vysoké. Cibulové království je v nebezpečí a zachránit ho může jen kuchařské umění nejvyšší úrovně.

Ve hře Overcooked na PS4 musí hráči cestovat celou škálou nelítostných a podivuhodných kuchyní na cestě stát se mistry šéfkuchaři, kteří budou schopni pokořit starobylé zlo zamořující zem. Hrajte sami nebo v klasicky chaotické kooperaci až pro čtyři hráče v módech výzvy a kooperativy. Budete muset připravit škálu různých jídel a spolupracovat, abyste se stali nejefektivnějším a naujultimátnejším týmem.

  • Nový druh kulinářské kooperativní hry pro více hráčů.
  • Cibulové království je svět plný nemilosrdných a neobvyklých kuchyní, které musíte pokořit.
  • Při hraní budete odemykat nové úrovně, nové postavy šéfkuchařů a mód ve kterém se týmy dvou lidí postaví proti sobě.
  • Zahrnuje exkluzivní DLC, The Last Mors, ve kterém se nachází 6 nových úrovní, svět Desert Island a 6 bláznivých šéfkuchařů.
« Zpět

 

Hry