FIFA 18 Ronaldo Editon PS4

Tento produkt naleznete v kategoriích

PS4 » PS4 hry
PS4


FIFA 18 Ronaldo Editon PS4

Fifa 18 Ronaldo Edition PS4 hra (v češtině)

Naše cena: 790,00 Kč

Běžná cena: 990,00 Kč

Ušetříte: 200,00 Kč

Uvedená cena s DPH

ks

Celková cena: 790,00 Kč


Nákupní rádce - jaké příslušenství koupit k Playstation 4 konzoli.

 

Výrobce: Electronic Arts 

FIFA 18 Ronaldo Editon PS4

FIFA 18 Ronaldo Edition - speciální edice skvělého fotbalu FIFA 18 obsahuje proti standardní hře navíc následující bonusy:

  • 20 Prémiových zlatých jumbo balíčků - jeden týdně po dobu 20 týdnů
  • Cristiano Ronaldo na hostování -  na pět zápasů ve FUT
  • Osm speciálních dresů do FUT - navržených tvůrci Soundtracku

Skvělou zprávou je, že hra Fifa 18 pro Playstation 4 vychází s českými titulky (návod v angličtině) pro herní konzole Playstation 4.

A navíc ke hře bude možné zcela ZDARMA stáhnout velké rozšíření o Mistrovství v Rusku - FIFA 18 World Cup! Nové herní režimy se aktivují po stažení automaticky stáhnutelného patche 29.5.2018. Ve hře se tak objeví oficiálně licencované týmy, stadióny i trofeje pro mistrovství světa 2018 a to jak pro online, tak offline vybrané herní režimy.


Samozřejmě majitelé nejvýkonnějších modelů PS4 PRO mohou očekávat vylepšení jako je 4K Ultra HD rozlišení, ale ani v "běžném" full HD rozlišení, ve kterém hra běží na ostatních modelech PS4 hra nevypadá vůbec zle. Ba naopak, dá se říci, že jde zatím o nejhezčí fotbal, jaký jsme měli možnost na herních konzolích kdy vidět a to díky využití osvědčeného enginu Frostbite, díky jehož chytrým funkcím hráče ohromí autentickým fotbalovým zážitkem.

Těšit se můžete na detailně zpracované postavy hráčů s emocemi a zcela nové světy přístupné pouze ve hře. Komplexní inovace ve způsobu myšlení a pohybu fotbalistů či fyzickém kontaktu s protivníky vám umožní účinný přechod do ofenzívy, čímž si podmaníte každý okamžik na hřišti.

ejpopulárnější hra na světě tě vezme na dalekou cestu za účasti mnoha známých tváří, mezi nimiž nechybí Cristiano Ronaldo a další hvězdy evropské kopané.

Realistický pohyb slunce po obloze, kinematografické stupňování atmosféry, typické objekty podél hrací plochy, smetí na hřišti, specifické transparenty jednotlivých klubů a stadionů, adaptivní komentář a změny v kvalitě trávníku. Prostě nejrealističtější fotbal, jaký byl dosud k vidění.

Po veleúspěšném prvním roce v Premier League celý svět nemluví o nikom jiném než o Alexi Hunterovi. Nyní je připraven na druhou sezónu a kolují zvěsti, že je na odchodu.. I tentokrát si budeš moci na vybraných platformách užít vzrušující fotbalovou cestu Alexe Huntera, kterého tentokrát na jeho pouti doprovodí i sám Cristiano Ronaldo.

Co nás ve hře FIFA 18 na PS4 čeká:

  • Cesta okolo fotbalového světa: Alex Hunter poznává při dlouhých cestách do cizích zemí různá fotbalová prostředí, například na letní dovolené v Brazílii nebo během předsezónní přípravy v Los Angeles.
  • Hvězdné obsazení: Cristiano Ronaldo v čele seznamu fotbalových velikánů a nových postav, které se objeví v pokračování oblíbeného režimu.
  • Rozhodnutí s následky: Hráči budou čelit těžším a závažnějším volbám, které v dlouhodobém horizontu změní děj příběhu. Utvoř si vlastní příběh Cesty tím, že za Alexe rozhodneš o dalším vývoji jeho kariéry a vztahů s postavami na hřišti i mimo něj.
  • Lokální režim více hráčů: Zahraj si Cestu jako tým v rámci lokální sítě a zažij veškerou akci na hřišti společně s kamarády.
Lidé, kteří tento produkt zakoupili také zakoupili

Playstation 4 1TB Slim + 2 ks Dualshock 4 ovladače + hra Call of Duty: Infinite Warfare
Playstation 4 1TB Slim + 2 ks Dualshock 4 ovladače + hra Call of Duty: Infinite Warfare
Naše cena: 9 790,00 Kč
Běžná cena: 9 990,00 Kč
Ušetříte: 200,00 Kč
Uvedená cena s DPH
Crash Bandicoot PS4
Crash Bandicoot PS4
Naše cena: 990,00 Kč
Běžná cena: 990,00 Kč
Ušetříte: 0,00 Kč
Uvedená cena s DPH
Call of Duty WWII PS4
Call of Duty WWII PS4
Naše cena: 850,00 Kč
Běžná cena: 990,00 Kč
Ušetříte: 140,00 Kč
Uvedená cena s DPH
 
« Zpět

 

Hry