PRO Evolution Soccer 2019 PS4

Tento produkt naleznete v kategoriích

PS4 » PS4 hry
PS4


PRO Evolution Soccer 2019 PS4

Pro Evolution Soccer 2019 PS4 hra

Naše cena: 790,00 Kč

Běžná cena: 990,00 Kč

Ušetříte: 200,00 Kč

Uvedená cena s DPH

ks

Celková cena: 790,00 Kč


Nákupní rádce - jaké příslušenství koupit k Playstation 4 konzoli.

 

Výrobce: Konami 

PRO Evolution Soccer 2019 PS4

Jediný současný konkurent známého fotbalového simulátoru FIFA je hra Pro Evolution Soccer 2019, která právě přichází na naše oblíbené herní konzole Playstation 4.

Ve hře PES 2019 pro PS4 se dočkáme nových plně licencovaných lig a tak jako každý rok i nyní doznala herní grafika vylepšení. A pokud máte doma nejnašlapanější model PS4 PRO, tak můžete počítat i s HDR grafikou ve 4K rozlišení. Z dalších vizuálních vychytávek stojí určitě za zmínku novinka - sněžení, které je nejen vizuálně atraktivní, ale také ovlivňuje hratelnost samotné hry!

V režimu MyClub můžete hrát kooperativně nebo proti ostatním hráčům a soupeřit tak v PES LEAGUE. Novinkou jsou tzv. „High Performance Players“, kteří mohou na omezenou dobu zvýšit své schopnosti. PES LEAGUE nabídne týdenní zápasy a můžete tak soupeřit s ostatními hráči v rámci skupiny, která je uzpůsobena vašim dovednostem. Legendární hráči jako Beckham, Maradona, Cruyff, Nedvěd a další jsou také vítanou novinkou.

V Pro Evolution Soccer 2019 na PS4 se představuje 11 nových dovedností, které mohou vylepšit hráčovu unikátnost, například ostré zatáčení, přihrávka bez pohledu a další. Individualita jednotlivých hráčů je nyní dotažena na novou úroveň, kde dovednosti a sílné stránky jsou mají mnohem větší dopad na hratelnost.

Co nás dále čeká v PES 2019 na PS4:

  • Autentické ligy – velké množství licencovaných lig
  • Nový MyClub – každý prvek této části byl připracován, od podpisu hráčů po speciální verze hráčů, které budou dostupné během roku.
  • Magické momenty – Individuální možnosti hráčů byly posunuty na nový level s 11 novými skilly. Vylepšeno byla střelba, animace a rovněž bude přidaná funkce Visible Gatigue.
  • Fotorealistická grafika s plynulými animacemi
  • ML Real Season – Zažijete skutečný život manažera s třemi velkými změnami – ICC pre-season, propracovaný systém přestupů a nové licencované ligy« Zpět

 

Hry