DiRT Rally PS4

Tento produkt naleznete v kategoriích

PS4 » PS4 hry
PS4


DiRT Rally PS4

DiRT Rally PS4 hra

Naše cena: 790,00 Kč

Běžná cena: 890,00 Kč

Ušetříte: 100,00 Kč

Uvedená cena s DPH

ks

Celková cena: 790,00 Kč


Nákupní rádce - jaké příslušenství koupit k Playstation 4 konzoli.

 

Výrobce: Codemasters 

DiRT Rally PS4

Nejrealističtější rallye hra roku 2016 je zde - Dirt Rally pro herní konzole Playstation 4 opět přichází s velkou porcí tratí, rozmístěných po celém světě a to jak v režimu hry pro jednoho, tak i pro více hráčů (online multiplayer na PS4 vyžaduje předplatné Playstation Plus).

Oceňovaní vývojáři z Codemasters chystají pořádný rally zážitek, jenž se bude odehrávat na světoznámých tratích v britském Walesu, slunném Monaku, nebo třeba hornatém Řecku. Oproti předchozím titulům chtějí tvůrci zapracovat hlavně na simulaci ovládání vozidla, notného vylepšení rovněž dozná i grafika, či fyzikální systém.

Fanoušci realistických závodů by si tak měli vychutnat skvělou adrenalinovou výzvu, kdy přkeonání dalšího úseku bude pořadným zadostiučiněním. Premiérově se představí rovněž funkce Team Management, tedy komplexní správa vašeho "rally teamu", včetně nabírání či propouštění členů. Codemasters zatím potvrdilo závody v britském Walesu, slunném Monaku nebo třeba v Řecku. Různé povrchy na tratích budou znamenat odlišné chování vozidel.

Co nás ve hře Dirt Rally na PS4 čeká?

 • Možnost usednout do 17 aut, od těch historických až po současné.
 • 36 tratí.
 • Funkce Team Management - komplexní správa vašeho "rally teamu", včetně nabírání či propouštění členů.
 • Hráčská liga s rozličnými online výzvami pro závodění v režimu více hráčů.
 • IKONICKÁ VOZIDLA Z PROSTŘEDÍ RALLYE
  DiRT Rally se pochlubí více než 40 ikonickými rallye vozy.
 • ŠEST MASIVNÍCH RALLYE LOKACÍ S VÍCE NEŽ 70 FÁZEMI
  Namiřte si to bahnitými cestami napříč Walesem, po prašných cestách Řecka nebo okuste zledovatělé asfaltové silnice Monte Carla. Pokuste se se svým vozem zdolat legendární Pikes Peak nebo se radujte ze sněhové nadílky či epických scenérií, které Vám nabídne Švédsko a Finsko.
 • OFICIÁLNÍ OBSAH Z FIA WORLD RALLYCROSS
  Závoďte na legendárních tratích, jako je Lydden Hill, Holjes a Hell tracks v 6 nejrychlejších offroadových autech. Přidejte se ke svým přátelům a zažijte vysoce intenzivní multiplayerové závodění.
 • RALLY ŠAMPIONÁTY
  Začínejte na samém konci rallye řebříčku a soutěžte v řadě závodů a získávejte tak potřebné body a peníze na své cestě za slávou.
 • UPGRADY, OPRAVY, NASTAVENÍ A TUNING
  DiRT Rally jde do hloubky i v oblastech mimo samotný závod - nechybí elementy, jako jsou opravy, upgrady, nejrůznější nastavení, tuning vozidel.
 • NÁROČNÝ A NEKOMPROMISNÍ JÍZDNÍ MODEL
  Vývojáři DiRT Rally provedli kompletní rekonstrukci fyzikální simulace s cílem adekvátně zachytit pocity při závodění napříč rozdílným terénem a povrchem.
 • TÝMOVÝ MANAGEMENT
  Najímej si členy do svého týmu a věnuj pozornost jejich odlišným schopnostem. Uč svůj tým nových dovednostem a klaď důraz na týmovou spolupráci.
 • PODPORA HRÁČSKÉ LIGY
  Spoj se s přáteli a rozběhni svou vlastní závodní ligu. Přidávej se nebo vytvářej neomezené množství spolků a řiď je tak, jak sám chceš.
 • DENNÍ, TÝDENNÍ A MĚSÍČNÍ ONLINE VÝZVY
  Ty proti celé DiRT komunitě - série jednodenních, týdenních a měsíčních výzev ti umožní získat herní kredity a využít je tak pro vylepšení tvého vozu a týmu.
Lidé, kteří tento produkt zakoupili také zakoupili

Battlefield 4 PS4
Battlefield 4 PS4
Naše cena: 575,00 Kč
Běžná cena: 890,00 Kč
Ušetříte: 315,00 Kč
Uvedená cena s DPH
HDMI kabel na PS4 PRO a 4K TV (3m délka, hdmi v2.0)
HDMI kabel na PS4 PRO a 4K TV (3m délka, hdmi v2.0)
Naše cena: 290,00 Kč
Běžná cena: 490,00 Kč
Ušetříte: 200,00 Kč
Uvedená cena s DPH
Baja: Edge of Control HD PS4
Baja: Edge of Control HD PS4
Naše cena: 666,00 Kč
Běžná cena: 990,00 Kč
Ušetříte: 324,00 Kč
Uvedená cena s DPH
 
« Zpět

 

Hry