MX vs ATV Supercross: Encore PS4

Tento produkt naleznete v kategoriích

PS4 » PS4 hry
PS4


MX vs ATV Supercross: Encore PS4

MX vs ATV Supercross: Encore PS4 hra

Naše cena: 635,00 Kč

Běžná cena: 990,00 Kč

Ušetříte: 355,00 Kč

Uvedená cena s DPH

ks

Celková cena: 635,00 Kč


Nákupní rádce - jaké příslušenství koupit k Playstation 4 konzoli.

 

Výrobce: Nordic Games 

MX vs ATV Supercross: Encore PS4

Jste fanoušci motocrossu a obdivujete výkony našich borců Martina Michka či Libora Podmola? Pak vás jistě učaruje i nová hra MX vs ATV Supercross Encore v krásné HD grafice pro nejvýkonnější herní konzole na světě Playstation 4!

Soupeřte na 30 tratích proti těm nejlepším motokrosařům světa, kteří mají v této hře oficiální jména!

  • Závoďte, skákejte a předvádějte se na své cestě přes 17 tratí a snažte se projít přes cílovou čáru dříve než více než 40 oficiálních jezdců, abyste sklidili všechnu slávu motocrossového světa.
  • Vyberte si z motorek, nebo čtyřkolek, z množství herních režimů včetně kariéry, jednoduchého závodu, závodu na čas, tréninku a různých lokálních a online multiplayerových akcí pro až 12 hráčů.
  • Předveďte úžasné triky a zapůsobte na své fanoušky, nebo jen přeskočte přes poslední kopec a dokončete závod jako první.
  • Režim Free Ride Vám umožňuje prozkoumat svět sólo, nebo se svými přáteli online.
  • Fanoušky oblíbený Waypoint Vám umožnuhe najít nejrychlejší cestu k dosažení všech bran dříve, než to udělají Vaši soupeři.

Na 5 tratích pro nový herní režim Rhythm Racing můžete závodit s přáteli na rovných Supercross tratích plných překážek a skoků. Vyzkoušejte si Rhythm Racing sami v singleplayerovém režimu, nebo vyzvěte své přátele online a na rozdělené obrazovce.

  • Aktualizováné modely textur závodníků, motorek a tratí renderované ve full HD grafice.
« Zpět

 

Hry