Project Cars 2 PS4

Tento produkt naleznete v kategoriích

PS4 » PS4 hry
PS4


Project Cars 2 PS4

Project CARS 2 PS4 hra

Naše cena: 750,00 Kč

Běžná cena: 890,00 Kč

Ušetříte: 140,00 Kč

Uvedená cena s DPH

ks

Celková cena: 750,00 Kč


Nákupní rádce - jaké příslušenství koupit k Playstation 4 konzoli.

 

Výrobce: Bandai 

Project Cars 2 PS4

Závodní hra Project CARS 2, která byla vytvořena hráči a testována týmem světových závodních jezdců je v současnosti jedna z nejlepších závodních her vůbec a ve verzi pro Playstation 4 ždíme z této nabušené herní konzole každý dostupný ždibec jejího výkonu. A pokud máte doma prémiovou verzi PS4 PRO se 4K TV, tak si dokonce užijete závodění v ultra-HD 4K rozlišení a pár dalších vizuálních vylepšení (vyšší detaily vozů, prostředí okolo trati, zdokonalené vizualizační techniky pro stíny a odrazy světel apod.).


Ve hře Project CARS 2 na Playstation 4 se hráči postaví proti obrovskému množství online oponentů (online multiplayer v PS4 hrách vyžaduje předplatné služby Playstation Plus), anebo se utkají s umělou inteligencí v té nejkrásnější, nejoriginálnější a technicky nejpokročilejší závodní simulaci na planetě.

Na co se můžeme v závodní hře Project Cars 2 na PS4 těšit:

  • KOUZLO JEDINEČNOSTI: Největší počet tratí se širokou nabídkou více než 170 licencovaných vozidel těch nejvíce ikonických značek. Podpora virtuální reality.
  • OHEŇ SOUPEŘENÍ: Zcela nový fanoušky vyžádaný online turnajový herní mód, který umožní hráčům vytvořit či se přidat k existující závodní lize, Esport funkce dostupné ihned od data vydání, integrace streamingu a spousta dalšího.
  • SÍLA PODMÍNEK: Asfaltové, prašné, blátivé, štěrkové a zašpiněné povrchy využívající technologii, dynamicky denní čas, sezónní změny a mnohem více.

"Jsme nadšeni z významného postupu, kterého jsme dosáhli na poli fyzikálních mechanik u každého z našich více než 170 automobilů. Tento fakt spolu s rozsáhle obohacenou simulací klimatu a počasí na všech více než 60 drahách, a nově simulovanými povrchy (prach, led, sníh a bláto) dělá hru Project Cars 2 tím nejvíce originálním a pokrokovým závodním simulátorem, který byl kdy vytvořen," říká Stephen Viljoen, herní ředitel.
« Zpět

 

Hry