Isle of Man PS4

Tento produkt naleznete v kategoriích

PS4 » PS4 hry
PS4


Isle of Man PS4

TT: Isle of Man PS4 hra

Naše cena: 799,00 Kč

Běžná cena: 890,00 Kč

Ušetříte: 91,00 Kč

Uvedená cena s DPH

ks

Celková cena: 799,00 Kč


Nákupní rádce - jaké příslušenství koupit k Playstation 4 konzoli.

 

Výrobce: Bigben 

Isle of Man PS4

TT: Isle of Man je oficiální hra nejslavnějšího motocyklového závodu všech dob: Isle of Man Tourist Trophy (TT) určená pro nejoblíbenější herní konzole dneška - Sony Playstation4. A podle hodnocení zahraničních recenzentů jde, díky technickému zpracování a skutečně intenzivnímu pocitu z rychlosti při hraní této hry, o nejlepší závodní motorkovou hru pro současné herní konzole!

Ve hře TT Isle of Man na PS4 si tak užijeme 60,2 km dlouhého závodu reprodukovaného v měřítku 1:1 pomocí technologie laserového skenování, takže výsledkem je dokonale vymodelovaná cesta včetně 264 skutečných zatáček i topografie.

Hra obsahuje ikonické lokace, které fanoušci závodu okamžitě poznají. Ostatní se můžou kochat krásou a obtížností okruhu, který vede přes vesnice a horské cesty, na nichž závodníci uhánějí rychlostí přes 300 km/h.

Kromě přesné reprodukce trasy vývojářský tým úzce spolupracoval s legendárním Johnem McGuinnessem přezdívaným „Morecambe Missile“, který závod vyhrál hned 23krát, aby společně dokázali vytvořit dokonalé chování motorek a fyziku. Na obálce hry se skví právě jeho motorka Honda Fireblade 2016.
« Zpět

 

Hry