Jak reklamovat Xbox 360

Dle oficiálního prohlášení společnosti Microsoft v rámci zvyšování kvality poskytovaných služeb a zvyšování spokojenosti zákazníků je s okamžitou platností zahájen nový způsob vyřizování záručních reklamací XBOX 360 herních konzolí.

 

 "Chceme nadále zvyšovat spokojenost zákazníků, díky nímž je XBOX 360 nejlepším centrem domácí zábavy, a proto zavádíme program rozšířené záruky:

  • Nadále platí všeobecná dvouletá záruka na konzole

Postup při reklamaci herní konzole XBOX 360

V první řadě navštivte laskavě web -
www.xbox.com/support pro možnost řešení základních problémů, anebo případně rovnou zavolejte na bezplatnou telefonní linku 800 142 365 (Centrum péče o zákazníky a technická podpora Microsoft ČR) nebo tel.: 239 000 459 - pro volání z mobilních telefonů, kde Vám přímo pracovníci společnosti Microsoft pomohou vyřešit záruční plnění a sdělí další postup pro úspěšné vyřízení Vaší reklamace.

Nepochybnou výhodou pro Vás, je bezplatné vyzvednutí Vaší konzole přímo u Vás doma, kanceláři, zaměstnání...atp. včetně možného dohodnutého ponechání některých komponentů (hard disk!) a také možnost sledování a informování se o stavu Vaší reklamace přímo na výše uvedené Zákaznické lince, což věříme velice zkomfortní používání a také život s Vaší XBOX 360 konzolí.

 

Hry