Robinson: The Journey VR PS4 - vyžaduje Playstation VR

Tento produkt naleznete v kategoriích

PS4 » PS4 hry
PS4


Robinson: The Journey VR PS4 - vyžaduje Playstation VR

Robinson: The Journey VR PS4 - vyžaduje Playstation VR headset virtuální reality

Naše cena: 575,00 Kč

Běžná cena: 890,00 Kč

Ušetříte: 315,00 Kč

Uvedená cena s DPH

ks

Celková cena: 575,00 Kč


Nákupní rádce - jaké příslušenství koupit k Playstation 4 konzoli.

 

Výrobce: Crytek 

Robinson: The Journey VR PS4 - vyžaduje Playstation VR

Hra Robinson The Journey VR PS4 je vizuálně úžasné dobrodružství odehrávající se v prehistorickém virtuálním světě ve virtuální realitě Playstation VR (vyžadováno pro hraní VR hry) pro herní konzole Playstation 4.

  • Přežij v jejich světě - Jsi připravený, Robine?
  • Na vlastní kůži si užívej živoucí a dýchající svět zprostředkovaný PlayStation VR – musíš tu využít všechny své smysly a pokusit se přežít na místě, kde vládnou obří pravěcí ještěři.
  • Zahraj si za Robina, mladého chlapce, který nouzově přistál na záhadné planetě, která je teprve v období jury. Odhal tajemství tohoto světa v emocemi nabitém příběhu a prozkoumej místní přírodu za doprovodu létajícího robotického pomocníka.
  • Věnuj se terénu, flóře i fauně a setkej se s nejrůznějšími tvory: od neškodných býložravců až po predátory, kteří stojí na samém vrcholku potravního řetězce.

Hra Robinson The Journey na PS4 s VR headsetem je postavena na osvědčené technologii CryENGINE a díky Playstation VR virtuální přilbě v ní zažijete takovou herní realitu, jakou jste dosud ještě neměli možnost poznat...

 
« Zpět

 

Hry