Tracklab VR PS4 - vyžaduje Playstation VR

Tento produkt naleznete v kategoriích

PS4 » PS4 hry
PS4


Tracklab VR PS4 - vyžaduje Playstation VR

Track Lab VR PS4 hra - vyžaduje Playstation VR headset virtuální reality

Naše cena: 575,00 Kč

Běžná cena: 690,00 Kč

Ušetříte: 115,00 Kč

Uvedená cena s DPH

ks

Celková cena: 575,00 Kč


Nákupní rádce - jaké příslušenství koupit k Playstation 4 konzoli.

 

Výrobce: Sony 

Tracklab VR PS4 - vyžaduje Playstation VR

Track Lab je jedna z nejoriginálnějších aplikací pro virtuální realitu Playstation VR na PS4 konzolích a umožní vám velmi zábavně a jednoduše skládat si vlastní hudbu ve virtuální hudební laboratoři!

Pro hraní Track Lab VR PS4 je potřeba kromě PS4 konzole, také helmu virtuální reality Playstation VR, PS4 kameru a pohybové ovladače Playstation Move (2 kusy).

Nasaď si helmu virtuální reality PlayStation VR a vstup do virtuálního prostoru plného hudebního potenciálu. S exkluzivní aplikací Track Lab pro PSVR můžeš ve virtuální hudební laboratoři snadno vytvářet nové rytmy přesouváním hudebních stavebních bloků.

Díky intuitivní a rozsáhlé sadě nástrojů můžeš mixovat dokonalé skladby ze všech hudebních žánrů – od techna přes hip-hop až po rock. Žádná hudební průprava není potřeba, pokud ale přesto budeš na začátku potřebovat pomoc, režim Evolver tě naučí vzory a hudební konstrukce řešením rébusů v různých hudebních žánrech.

A až stvoříš mistrovské dílo, poděl se o něj a s pomocí služby PlayStation Network streamuj své představení do celého světa.

Tvorba vlastních hitovek je návykově jednoduchá díky skvělému využití virtuální reality a pohybových ovladačů PlayStation Move. Po virtuálním prostředí se rozhlížíš jednoduchým otáčením hlavou a stiskem tlačítek T na pohybových ovladačích PlayStation Move zvedáš a umísťuješ vybrané hudební stavební bloky.
« Zpět

 

Hry