F1 2018 - nové formule na Playstation 4 se hodně povedly!

Zpět

Rok co rok vydávají Codemasters jediné závody formulí 1 s oficiální licencí. Letošní ročník F1 2018 na Playstation 4 je skutečně vypilovanou závodní hrou. Na své si přijdou jak začátečníci, kteří si mohou zjednodušit nastavení chování fyzikálního modelu jízdy tak, aby to pro ně nebylo příliš obtížné. Ale i ostřílení veteráni, kteří správnou volnou tvrdosti pneumatik nebo chytrým využitím ERS systému rekuparace energie vydolují ze své formule to nejlepší.


Nová F1 2018 na PS4 obsahuje celkem 21 tratí a rozšíření počtu klasických formulí od 70-tých let až po současnost. A věrte tomu, že ovládat vozy bez moderních elektronických serepetiček je skutečně o dost obtížnější.

Samozřejmostí je tradičně několik herních režimů, včetně online multiplayeru (tak jako jiné PS4 hry vyžaduje online hraní předplatné Playstation Plus), ale skutečnou perlou je režim kariéry, který je podle mého názoru ve hře F1 2018 nejlepší za celou dobu historie této herní závodní série!
Zajímavou novinkou v kariéře je fakt, že vaše chování mimo závody ovlivňuje vaši kariéru. Na tiskovce budete odpovídat na otázky novinářů a podle toho jaký styl odpovědí zvolíte, tak ze sebe uděláte koženého profesionála, nebo ležérního playboye...

Shrnuto jednou větou - lákají-li vás závody formulí a máte doma Playstation 4 konzoli, pak pořízení hry F1 2018 na PS4 mohu vřele doporučit!

F1 2018 jsou nejlepší závody formulí 1 na Playstation 4
 

Hry