Playstation VR brýle virtuální reality - tip na vánoční dárek

Zpět

Playstation VR je jasným hitem vánoc 2018 pro všechny z nás co už máme doma Playstation 4 a dosud jsme váhali s investicí do virtuální reality. Díky snížení ceny o více než 50 procent oproti původní ceně se kterou byl PSVR uveden na trh, má dnes Playstation VR bezkonkurenční poměr cena/výkon ze všech kvalitních brýlí pro virtuální realitu.

Aktuálně (12.12.2018) pro vás máme na Prodejher.cz skladem headset Playstation VR se sadou her VR Worlds pro PS4 již od 4990 Kč. Samozřejmě jako vždy s poštovným zdarma při platbě převodem předem.

Playstation VR + VR Worlds + PS4 kamera v2 balíček virtuální reality pro Playstation 4

A ještě výhodnější je bundle s PS4 kamerou, která je pro virtuální realitu na Playstation 4 nezbytná. Balíček brýlí virtuální reality Playstation VR s hrami VR Worlds a PS4 kamerou můžete u nás koupit za 5490 Kč.

Pochopitelně jde o novou verzi 2, tzn. lehce inovovaný model brýlí s tenčím propojovacím kabelem a propojovacím modulem, který je kompatibilní i s HDR grafikou (což ocení hlavně majitelé 4K ultra-HD TV a prémiového modelu PS4 PRO).

Vaší pozornosti také doporučujeme nabídku speciálně na míru Playstation VR stvořených PSVR her, které obsahují nejnovější VR pecky jako Astrobot, Tetris Effect, Tracklab...
 

Hry