Ace Combat 7 je nejlepší letecký "simulátor" na Playstation 4

Zpět

Pamětníci jistě znají hry ze série Ace Combat, které byly tím nejlepším co v oblasti bojových leteckých simulátorů na dřívější modely Playstation konzolí kdy vyšlo.


Ace Combat 7 je první hrou slavné herní série, která vyšla pro Playstation 4 a podle všech recenzí se více než povedla. Osobně neváhám prohlásit, že jde o nejlepší letecký "simulátor" pro Playstation 4. Byť je to do značné míry dáno tím, že leteckých simulátorů na konzole, potažmo na PS4, nikdy moc nevycházelo.

A pro hard core hráče je třeba dodat, že ani Ace Combat 7 není nějakým ultra realistickým simulátorem pro úzkou skupinku nadšenců. Naopak, pro drtivou většinu hráčů je Ace Combat 7 skvěle vyváženým (nepříliš složité ovládání) arkádovým "simulátorem" moderního bojového letadla, který lze hrát v pohledu z třetí osoby, ale i z pohledu pilota v kokpitu.

nejlepší letecký simulátor na PS4 - Ace Combat 7

Grafika je moderní, odpovídající současným hrám (Unreal engine 4) a na prémiovém modelu PS4 PRO šlape ve full HD rozlišení na 60 fps (škoda jen, že nejede ve 4K a je bez podpory HDR).


Samozřejmostí je možnost ovládání pomocí leteckého joysticku (joystick Hotas 4 pro Playstation 4) a třešničkou na dortu je podpora hraní s brýlemi virtuálni reality Playstation VR.

Mise pro VR brýle jsou sice jen tři (bohužel celou hru s nimi hrát nelze), ale to jaký zážitek v nich můžete zažít je skutečně fantastické a pokud doma máte PSVR headset, určitě neváhejte a hru si pořiďte. V současné době je Ace Combat 7 tím nejlepším zážitkem z letání ve virtuální realitě (na Playstation VR), který v žádné jiné PSVR hře nezažijete...

Playstation VR letecký simulátor Ace Combat 7 na Playstation 4

Nejlepší letecký bojový simulátor na Playstation 4 - Ace Combat 7: Skies Unknown PS4 můžete od 18.1.2019 pořídit v oblíbeném herním e-shopu Prodejher.cz s dopravou zdarma.

 

Hry