Doprava a platba

Zboží, které si objednáte ve specializovaném herním internetovém obchodě Prodejher.cz zasíláme buď přepravní službou PPL (doporučujeme) nebo Českou poštou "balíkem do ruky". Upozornění: Balíky na poštu NEZASÍLÁME.

 Prodejher.cz poštovné zdarma Ceník poštovného e-shopu Prodejher.cz malé zásilky (hry) větší zásilky (herní konzole)

"Doprava ZDARMA"
(platba předem převodem)

ZDARMA
(doporučená zásilka)
ZDARMA
(přepravní služba PPL)

"balík do ruky" - Česká pošta
(platba předem převodem)

109 Kč 109 Kč

"balík do ruky" - Česká pošta
(platba dobírkou - hotově při převzetí zásilky)

149 Kč 149 Kč

přepravní služba PPL
(platba předem převodem)

79 Kč 79 Kč

přepravní služba PPL
(platba dobírkou - hotově při převzetí zásilky)

129 Kč 129 KčPlatba za zboží je možná následujícími způsoby:

 • 1. Na dobírku (platíte hotově při převzetí zboží) a to buď přepravci PPL - DOPORUČUJEME, nebo České poště.
  Dobírku nelze hradit platební kartou.
  Cena poštovného při zaslání přepravní službou PPL s platbou dobírkou (hotově při převzetí) je 129 Kč, resp. 149 Kč při zaslání Českou poštou "balíkem do ruky".

 • 2. Bankovním převodem (platíte předem před odesláním zboží na základě platebních údajů, které vám zašleme v mailu po přijetí vaší objednávky).
  Cena poštovného při zaslání přepravní službou PPL s platbou předem bankovním převodem je 79 Kč, resp. 109 Kč při zaslání Českou poštou "balíkem do ruky".

Vybrané objednávky namátkově ověřujeme po telefonu, proto vás prosíme abyste byli k zastižení na tel. čísle, které uvedete v objednávce.

Po odeslání zboží vám odeslán e-mail informující o změně stavu objednávky na "expedováno" a zároveň vám v tomto e-mailu sdělíme podací číslo balíku, pomocí něhož můžete sledovat přes web České Pošty nebo přepravní služby PPL jeho doručování.

Jak probíhá doručování zboží zaslaného Českou poštou:

 • O průběhu doručování zásilky zaslané jako "balík do ruky" jste informováni SMS zprávami samotným přepravcem - Českou poštou. Pokud vás při pokusu o dodání zásilky pošťák nezastihne na adrese, kterou jste uvedli jako dodací, potom vám zanechá oznámení o příchodu zásilky, která je uložena na pobočce pošty v místě dodání. Úložní doba zásilek je 7 kalendářních dní od prvního pokusu o doručení na Vaši adresu. Během této doby je nutné abyste si zásilku sami na poště vyzvedli, nebo si domluvili s poštou další pokus o doručení. V případě, že z jakéhokoliv důvodu neobdržíte písemné oznámení o uložení zásilky na místní poště, stačí pro její osobní vyzvednutí či domluvu na dalším pokusu o doručení na dodací adresu znát podací číslo zásilky, které vám zasíláme ve výše zmíněném mailu po expedici zboží. Opakované bezplatné doručení zásilky či změnu adresy zásilky uložené na dodací poště lze objednat zde: https://www.ceskaposta.cz/uzitecne-nastroje/online-zadosti

Jak probíhá doručování zboží zaslaného přepravní službou PPL jako "soukromý balík"

 • Po předání zásilky do rukou přepravce PPL obdržíte z jeho strany informativní e-mail s možností změny dispozic doručení prostřednictvím www.pplbalik.cz. V den doručení bude na vámi uvedené telefonní číslo prostřednictvím SMS zaslána informace s orientačním časem doručení v rozmezí cca dvou hodin (např. 13-15:00). Doručení zásilek probíhá standardně v pracovních dnech od 8:00 do 18:00. Cestu zásilky je možné sledovat na internetu na webové stránce www.ppl.cz.
 • V případě, že je první pokus o doručení zásilky PPL neúspěšný, je adresátovi přepravcem zaslána SMS zpráva a na webu www.pplbalik.cz pak může provést změnu dispozic (adresa, datum, příjemce). Před druhým pokusem o doručení je příjemce telefonicky kontaktován řidičem. Pokud se nepodaří zásilku PPL doručit ani napodruhé, je adresátovi přepravní službou PPL zaslán e-mail s touto informací a výzvou kontaktovat místně příslušné doručovací depo.

Pokud jste objednávku učinili jako registrovaný uživatel Prodejher.cz, tak máte navíc možnost po přihlášení do e-shopu zjistit podací číslo v přehledu vašich registrovaných objednávek.

 

Hry