Doprava a platba

Zboží, které si objednáte ve specializovaném herním internetovém obchodě Prodejher.cz zasíláme Českou poštou "balíkem do ruky". Upozornění: Balíky na poštu NEZASÍLÁME.

 Prodejher.cz poštovné zdarma Ceník poštovného e-shopu Prodejher.cz malé zásilky (hry) větší zásilky (herní konzole)

"Doprava ZDARMA"
(platba předem převodem)

ZDARMA
(doporučená zásilka)
ZDARMA
("balík do ruky" nebo jiný přepravce)

"balík do ruky" - Česká pošta
(platba předem převodem)

119 Kč 119 Kč

"balík do ruky" - Česká pošta
(platba dobírkou - hotově při převzetí zásilky)

159 Kč 159 Kč
     
     


Platba za zboží je možná následujícími způsoby:

  • 1. Na dobírku (platíte hotově při převzetí zboží) České poště.
    Dobírku nelze hradit platební kartou.
    Cena poštovného při zaslání dobírkou (hotově při převzetí) je 159 Kč (služba "balík do ruky").

  • 2. Bankovním převodem (platíte předem před odesláním zboží na základě platebních údajů, které vám zašleme v mailu po přijetí vaší objednávky).
    Cena poštovného je 119 Kč při zaslání Českou poštou "balíkem do ruky".

Vybrané objednávky namátkově ověřujeme - prosíme vás, v případě že obdržíte e-mailovou výzvu k závaznému potvrzení objednávky, abyste na ni odpověděli do 3 dnů, jinak nebude možné vaši objednávku vyřídit.

Po odeslání zboží vám odeslán e-mail informující o změně stavu objednávky na "expedováno" a zároveň vám v tomto e-mailu sdělíme podací číslo balíku, pomocí něhož můžete sledovat přes web České Pošty jeho doručování.

Jak probíhá doručování zboží zaslaného Českou poštou:

  • O průběhu doručování zásilky zaslané jako "balík do ruky" jste informováni SMS zprávami samotným přepravcem - Českou poštou. Pokud vás při pokusu o dodání zásilky pošťák nezastihne na adrese, kterou jste uvedli jako dodací, potom vám zanechá oznámení o příchodu zásilky, která je uložena na pobočce pošty v místě dodání. Úložní doba zásilek je 7 kalendářních dní od prvního pokusu o doručení na Vaši adresu. Během této doby je nutné abyste si zásilku sami na poště vyzvedli, nebo si domluvili s poštou další pokus o doručení. V případě, že z jakéhokoliv důvodu neobdržíte písemné oznámení o uložení zásilky na místní poště, stačí pro její osobní vyzvednutí či domluvu na dalším pokusu o doručení na dodací adresu znát podací číslo zásilky, které vám zasíláme ve výše zmíněném mailu po expedici zboží. Opakované bezplatné doručení zásilky či změnu adresy zásilky uložené na dodací poště lze objednat zde: https://www.ceskaposta.cz/uzitecne-nastroje/online-zadosti

 

Pokud jste objednávku učinili jako registrovaný uživatel Prodejher.cz, tak máte navíc možnost po přihlášení do e-shopu zjistit podací číslo v přehledu vašich registrovaných objednávek.

 

Hry