Madden 15 PS3

Tento produkt naleznete v kategoriích

PS3
PS3 » PS3 hry


Madden 15 PS3

Madden 15 PS3 hra

Naše cena: 735,00 Kč

Běžná cena: 990,00 Kč

Ušetříte: 255,00 Kč

Uvedená cena s DPH

ks

Celková cena: 735,00 Kč


Nákupní rádce - jaké příslušenství koupit k Playstation 3 konzoli.

 

Výrobce: Electronic Arts 

Madden 15 PS3

Sportovní hra Madden NFL 15 na Playstation 3 herní konzole navazuje na bohatou tradici legendární série a nyní přistupuje ke svým fanouškům ještě blíže, než kdy předtím. Čekejte spoustu změn a propracované zpracování. Zamiřte do koncové zóny svých protihráčů a postavte na své obranné čáře nepřekonatelnou obranu. V Madden NFL 15 si při tom užijete více přesnosti, realismu a strategického rozhodování než kdy předtím a pustíte se se svým obrněným fotbalistou do jednoho z největších sportovních klání na světě.

Zastavte útoky svých protihráčů pomocí úplně nové sady rychlých přihrávek a zákroků. Využívejte spolupráci celého týmu, abyste obsadili zóny na hřišti a získali nad nimi kontrolu. Využívejte informace, které v reálném čase dostanete o všech svých hráčích a profesionálně zahajujte ofenzívy a hrajte za nejdokonalejší a nejlépe reagující hráče, kteří se kdy objevili v sérii Madden NFL.

Co nás ve hře Madden 15 na PS3 čeká?

  • Přesné útoky, spolehlivé obranné taktiky a nevídaná inteligence hráčů. To všechno vstupuje na hřiště v nejnovější hitovce o americkém fotbalu.
  • Hra přináší nové funkce a možnosti jak v obraně, úhlu kamer, a speciální televizní vysílání.
  • Volá tě Super Bowl!
« Zpět

 

Hry